Dostawa

Impragnol.pl realizuje dostawę zakupionego towaru na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.  Czas dostawy towaru w zależności od wyboru formy przesyłki wynosi  od 1 do 3 dni roboczych.

KOSZT DOSTAWY:

       Kurier Kurier za pobraniem
     16,99 zł  19,99 zł

 

Pocztex Kurier48 Pocztex Kurier48 za pobraniem
9,90 zł 17,00 zł

 

Firmy kurierskie z którymi współpracujemy:


Pocztex to najszybsza ze wszystkich usług pocztowych Poczty Polskiej, świadczona w systemie „od drzwi do drzwi” w gwarantowanych terminach. Poczta gwarantuje, że zamówienie dotrze do klienta w ciągu maksymalnie 2 dni – niezależnie od adresu, nawet na drugim końcu Polski. Ponadto odbiorca otrzymuje wiadomości SMS lub e-mail informujące o postępie doręczenia.

Przydatne linki:

– SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI POCZTEX KURIER48

 


Firma kurierska DHL jest naszym stałym partnerem od wielu lat, dlatego bardzo dobrze znana jest nam jakość świadczonych przez nich usług. Wiedząc, że można polegać na firmie DHL, oferujemy naszym Klientom możliwość wybrania tej firmy spośród wielu innych.

DHL działa w ponad 220 krajach i regionach, co czyni ją najbardziej międzynarodową firmą na świecie, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów przesyłek możliwie najkorzystniejszych dla naszych Klientów.

Czas doręczenia przesyłki krajowej przez kuriera DHL wynosi  1 dzień roboczy.

Przydatne linki:

– SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI DHL

Firma kurierska UPS jest przedsiębiorstwem globalnym, doręczającym kilkanaście milionów paczek dziennie. UPS jest bardzo dobrze przygotowany do oczekiwań Klientów, zarówno w drodze, jak i w trybie online.

Zamówienia wysyłamy za pomocą usługi UPS Standard, taniej i niezawodnej formy dostawy przesyłek krajowych, z możliwością zaplanowania doręczenia określonego dnia, w każdym miejscu na terenie Polski. Doręczenie przesyłki w UPS Standard w 98,6% ma miejsce następnego dnia roboczego od daty wysyłki.

Gwarancja doręczenia Przesyłki przez firmę kurierską UPS wynosi 3 dni (nie licząc dnia odbioru). Gwarancja dotyczy tylko dni roboczych i nie obejmuje weekendów, dni wolnych od pracy oraz wszystkich opóźnień, na które firma UPS nie ma wpływu.

Przydatne linki:

– SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI UPS

PRZEJDŹ DO ZAMÓWIENIA